Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 02/25/19 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Powers ID:551 Nazwa Mocy: Skunk Dostepnosc: LIMITED Cena Store(sklep): 270xats Wiki: http://polskixat.pl/powerinfo/index.php?title=skunk Emotki:(skunk#)(skglare#)(sklove#)(skouch#)(sksilly#)(skteeth#)(skthink#)(sktired#)(skangry#)(skunkback#)(skgas#) Hat:(hat#h995) (hat#h996)
 2. 1 punkt
  9 4 5 6 0 TRAFILAS 3 I MASZ 3 PUNKTY
 3. 1 punkt
  Powers ID:550 Nazwa Mocy: Fashion Dostepnosc: unlimited Cena Store(sklep):205 xats Wiki: http://polskixat.pl/powerinfo/index.php?title=fashion Emotki:(fashion#)(discount#)(fadress#)(fagirl#)(fahandbag#)(fahanger#)(fameter#)(fashoe#)(fashopping#)(mannequin#) Hat:
 4. 1 punkt
  Powers ID:549 Nazwa Mocy: Morph Dostepnosc: UNLIMITED Cena Store(sklep): 200xats Wiki: http://polskixat.pl/powerinfo/index.php?title=Morph Emotki:(morph#)(mocog#)(moflower#)(moheart#)(mohex#)(moocto#)(mosaw#)(mosquare#)(mostar#) Examples: (morph#wc5g25a7) (mocog#wc9) (moflower#wg35) (mosaw#wa3) Istnieje możliwość zmiany niektórych cech uśmieszków morph, mocog, mosaw i moflower. Pierwsza umiejętność pozwala na zmianę liczby cykli, przez które przechodzi buźka. Aby to zrobić, dodaj "#wc?" do kodu buźki, gdzie? jest wartością z zakresu od 0 do 12. Następnie możesz zmienić ilość, jaką buźka rośnie. Aby to zrobić, dodaj "#wg?" do kodu buźki, gdzie? jest wartością od 0 do 40. Na koniec możesz zmienić amplitudę buźki. Aby to zrobić, dodaj "#wa?" do kodu buźki, gdzie? jest wartością z przedziału od 0 do 10.
×